Overená a kvalitná

Montáž klimatizácie

100% kvalita a overené služby

Bezstarostná inštalácia pre Váš dom

Plánujete si inštalovať klimatizáciu vo Vašom dome, ale neviete, ako na to? Nechajte nás pomôcť Vám! S našou montážou klimatizácie Vám prinášame jednoduché riešenie pre osviežujúci komfort vo Vašom obydlí.

Svojpomocne, alebo profesionálne?

Otázka, ktorú si mnohí kladú: „Mám si inštalovať klimatizáciu svojpomocne alebo radšej požiadam odborníkov?“. S našou službou si môžete byť istí, že montáž klimatizácie bude vykonaná s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Bezpečnosť a spoľahlivosť sú našimi základnými princípmi, čo zaručuje, že Váš nový klimatizačný systém bude fungovať spoľahlivo, účinne a to nielen počas záruky zariadenia. Kvalitná montáž klimatizácie zabezpečuje samozrejme aj jej dlhodobú životnosť.

hlbkove cistenie klimatizacie

100% kvalita

Sme presvedčení o kvalite našej práce, preto Vám ponúkame zaručenú spokojnosť. Naše služby sú vykonávané odborníkmi so znalosťou a skúsenosťami, ktorí sa starajú o každý detail. Aby sme preukázali našu dôveru vo výsledok, platbu vyžadujeme až po úplnom vykonaní služby, aby ste mali istotu, že dostávate to najlepšie na trhu.

Cena montáže klimatizácie: Investícia do Vášho pohodlia

Pýtate sa, koľko Vás bude stáť inštalácia klimatizácie? Naša cena montáže klimatizácie je nastavená tak, aby bola dostupná a konkurencieschopná, pričom zohľadňuje samozrejme jej kvalitu. 

Spolupráca s nami

Otázky:

Naši odborníci sú zodpovední a skúsení, a práve preto Vám môžeme poskytnúť záruku na našu prácu. Dôverujte nám, že Vaša investícia do montáže klimatizácie bude chránená a že Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Technici sú školení, priebežne sa vzdelávajú a sledujú všetky zmeny v odvetví, pričom zároveň spĺňajú všetky podmienky kladené zákonom a stavovskými organizácia na území Slovenska pre montáž klimatizačných zariadení.

Montáž klimatizácie svojpomocne: Máme pre Vás radu

Z celkovej ceny dodania a montáže „klímy“ predstavuje cena za zariadenie spravidla 80% z celkovej ceny. Keď ste ochotní zaplatiť za kvalitné zariadenie, nie je na mieste šetriť na montáži. Ani pre našu firmu nie je montáž „zadarmo“ a jej súčasťou sú vstupné investície ako spotrebný materiál a správne náradie, ktoré sa pravidelne obmieňa. Nosnú časť montáže taktiež zahŕňa know-how technika, ktoré je poväčšome tým najväčším prínosom pre Vás. Odporúčame Vám preto cenu montáže zariadenia si prepočíťať na životnosť zariadenia cca 6-8 rokov. Potom zistíte, že montážou „klímy“ svojpomocne neušetríte.

Montáž klimatizácie na fasádu, do bytu, na strechu: prispôsobíme sa Vašim potrebám

Nezáleží na tom, kam chcete inštalovať klimatizáciu – či na fasádu, do bytu alebo na strechu. Naši odborníci majú skúsenosti s rôznymi typmi inštalácií a dokážu prispôsobiť svoje služby Vašim konkrétnym potrebám. Zároveň Vám však vieme poskytnúť odborné poradenstvo a spoločne tak môžeme nájsť vhodné umiestnenie Vašeho nového zariadenia. Prečo hovorím o spolupráci so zákazníkom? Pretože pri umiestnení zákazník často myslí na estetické hľadisko, čo je pochopiteľné samozrejme. My však ako odborníci dbáme práve na funkčnosť a praktickosť, nakoľko klimatizácia nie je bezúdržbové zariadenie a jej montáž si vyžaduje aj určité technické postupy, ktoré musia byť dodržané.

a) príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky;

b) lekárov, záchranárov a zdravotnícky personál;

c) Hasičov;

d) vojakov a členov ozbrojených síl;

e) učiteľov, pedagógov  a pedagogický personál,

nakoľko si prácu vyššie uvedených profesií vážime a aspoň týmto spôsobom sa Vám chceme odvďačiť.

Náš tím

Sme pripravení Vám poradiť

JUDr. Rudolf Nemec

JUDr. Rudolf Nemec

obchodné oddelenie

Rudolf Nemec

Rudolf Nemec

servisné oddelenie

Ing. Ingrid Nemcová

Ing. Ingrid Nemcová

ekonomické oddelenie

Spojte sa s nami

Naša adresa

© EREN GROUP s. r. o.
Narcisová 10,
821 01 Bratislava,
Slovenská republika

IČO: 51 937 450

Zavolajte nám

Napíšte nám

15 + 7 =