Overené a kvalitné

Hĺbkové čistenie klimatizácie

100% kvalita a overené produkty

Nová úroveň dezinfekcie pre Váš domov

Vitajte vo svete inovácie a špičkových služieb, kde Vaša klimatizácia nie je len kusom technológie, ale kľúčovým prvkov Vášho zdravia a pohodlia. S našou službou čistenia klimatizácie a dezinfekcie prinášame revolučný prístup, ktorý zaručuje, že Váš domov, kancelária, priemyselný priestor či dokonca ordinácia bude čistá, bezpečná a osviežujúca.

Novinka na trhu: Jedinečný spôsob čistenia a dezinfekcie

Naša metóda čistenia klimatizácie je nielen revolučná, ale aj jedinečná. Kombinuje najnovšie technologické inovácie s dôkladným pochopením potrieb Vášho domova. Po zásahu našich odborníkov bude Vaša klimatizácia fungovať ako nová, prinášajúc do Vašich priestorov čerstvý vzduch a bezchybnú atmosféru.

hlbkove cistenie klimatizacie

100% kvalita

Sme presvedčení o kvalite našej práce, preto Vám ponúkame zaručenú spokojnosť. Naše služby sú vykonávané odborníkmi so znalosťou a skúsenosťami, ktorí sa starajú o každý detail. Aby sme preukázali našu dôveru vo výsledok, platbu vyžadujeme až po úplnom vykonaní služby, aby ste mali istotu, že dostávate to najlepšie na trhu.

Služba, ktorú nie je možné porovnávať so službami konkurencie

Naša služba čistenia klimatizácie a dezinfekcie je výnimočná v svojej kvalite a účinnosti. Sme presvedčení, že na trhu nenájdete podobnú úroveň starostlivosti a pozornosti voči potrebám Vášho domova. Naša práca nie je len službou, je to záväzok pre Váš zdravý a bezpečný životný štýl.

Spolupráca s nami

Otázky:

Klimatizácia je útočiskom pre plesne, alergény a prach, ktoré môžu negatívne ovplyvňovať Vaše zdravie a pohodu. Naša špecializovaná služba nielenže odstráni tieto nečistoty, ale aj predchádza ich návratu, čím zabezpečuje, že Váš domov je bezpečný a čistý. 

Čo sa nachádza v špinavej klimatizácii?

Koľko stojí takéto hĺbkové čistenie klimatizácie?

Využitím našej služby zabezpečíte pre Vašu klimatizáciu stav takmer novej jednotky, t.j. stav ako keď bola nová a nainštalovali Vám ju doma. Aké sú výhody hĺbkového čistenia? Hĺbkové čistenie sa pri bežnom používaní nevyžaduje každoročne, čím v podstate šetríte svoje náklady na čistotu zariadenia. Je veľmi individuálne ako často treba hĺbkové čistenie vykonávať, avšak spravidla sa jedná o jedno čistenie za tri roky (v prípade, že zariadenie funguje správne). Bežné čistenie klimatizácií sa na trhu pohybuje v sume od 50,- Eur až do 80,- Eur za jednu klimatizáciu. Naša služba stojí v uvádzacej cene 100,- EUR s DPH, pričom poskytujeme zľavu dodatočných 10% z tejto sumy pre:

a) príslušníkov Policajného zboru Slovenskej republiky;

b) lekárov, záchranárov a zdravotnícky personál;

c) Hasičov;

d) vojakov a členov ozbrojených síl;

e) učiteľov, pedagógov  a pedagogický personál,

nakoľko si prácu vyššie uvedených profesií vážime a aspoň týmto spôsobom sa Vám chceme odvďačiť.

Náš tím

Sme pripravení Vám poradiť

JUDr. Rudolf Nemec

JUDr. Rudolf Nemec

obchodné oddelenie

Rudolf Nemec

Rudolf Nemec

servisné oddelenie

Ing. Ingrid Nemcová

Ing. Ingrid Nemcová

ekonomické oddelenie

Spojte sa s nami

Naša adresa

© EREN GROUP s. r. o.
Narcisová 10,
821 01 Bratislava,
Slovenská republika

IČO: 51 937 450

Zavolajte nám

Napíšte nám

6 + 13 =